PŘI OBJEDNÁVCE NAD 500 Kč OBDRŽÍTE DÁREK ZDARMA !!!

Dárková dřevěná krabička

K dárkové dřevěné krabičce si můžete vybrat SURPRISE-BOX DÁREK z naší nabídky ŠPERKŮ a PŘÍVĚSKŮ NA KLÍČE

Krabička vypadá velice dekorativně, přinese k vám domů kus přírody.

 

4 položek celkem
drevena krabicka srdce
199 Kč
Dárková dřevěná krabička  ve tvaru srdce s motivem šachovnice v barvě světlého a tmavého dřeva.  Její vnější rozměr je cca 11.5*11.5 cm, výška 6 cm. Vnitřní minimální rozměr  je 10*8.5 cm, výška 3.5 cm. Víko je odklápěcí. Krabička má kovový pant a zapínání na magnet.  Ke krabičce si můžete vybrat SURPRISE-BOX DÁREK z naší nabídky ŠPERKŮ a PŘÍVĚSKŮ NA KLÍČE
1101
drevena krabicka sestihran zezadu| Surprise-box.cz
199 Kč
Dárková dřevěná krabička ve tvaru šestihranu střídá barvu světlého a tmavého dřeva.  Její vnější rozměr je 11.5*13.5 cm, výška 6.5 cm. Vnitřní minimální rozměr  je 10*12 cm., výška 4 cm. Víko je odklápěcí s vnitřním zrcadlem. Krabička má kovový pant a mechanické zapínání.  Do této krabičky můžete vložit Dárkovou dřevěnou krabičku s hvězdou, krásně do sebe pasují a budete mít dárek 2 v 1.
 
Ke krabičce si můžete vybrat SURPRISE-BOX DÁREK z naší nabídky ŠPERKŮ a PŘÍVĚSKŮ NA KLÍČE
1104
drevena darkova krabicka kulata| Surprise-box.cz
Novinka Tip
169 Kč
Dárková dřevěná krabička je vyrobená ze špalíku i s kůrou. Její vnější průměr je 7-9 cm, výška 6 cm, průměr otvoru 3.5-5.5 cm, hloubka otvoru 2.5 cm. Víko je odklápěcí, má kovový pant a mechanické zapínání.  Vzhledem k tomu, že jsou krabičky  z přírodního dřeva, jejich velikost i tvar se může mírně lišit.  Krabička je zcela přírodní, není lakovaná, vypadá velice dekorativně, přinese k vám domů kus přírody.
594
drevena krabicka hvezda| Surprise-box.cz
169 Kč
Dárková dřevěná krabička  s motivem hvězdy. Krabička má tvar šestihranu,  má barvu světlého a tmavého dřeva.  Její vnější rozměr je 8*10 cm, výška 5 cm. Vnitřní minimální rozměr  je 7*8 cm., výška 3 cm. Víko je odklápěcí s vnitřním zrcadlem. Krabička má kovový pant a mechanické zapínání.  Tuto krabičku můžete vložit do Dárkové dřevěné krabičky šestihran, krásně do sebe pasují a budete mít dárek 2 v 1.
 
Ke krabičce si můžete vybrat SURPRISE-BOX DÁREK z naší nabídky ŠPERKŮ a PŘÍVĚSKŮ NA KLÍČE
1098
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.