Náušnice

Vážené zákaznice a vážení zákazníci, udělejte si radost koupí našich náušnic.

Pokud se chystáte náušnice darovat, my Vám je rádi vložíme do netradičního ručně vyráběného SURPRISE-BOX OBALU ve tvaru Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Koule, Stromečku nebo Zvonečku v různých barvách. Tím Vám sestavíme SURPRISE-BOX NA MÍRU, nebo-li krabičku s překvapením, která je sama o sobě dárkem. 

Nechcete-li ztrácet čas hledáním kombinací, vyberte si již z připravených sad SURPRISE-BOX KOMPLET .

17 položek celkem
Náušnice se skleněnou perličkou | Surprise-box.cz
99 Kč

DÁREK: Náušnice s broušeným kamínkem a skleněnou perlou. Puzetové zapínání. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL ve tvaru srdce, vajíčka či koule.

Kód: 98
nausnice z lavy s klapkou| Surprise-box.cz
od 129 Kč

Náušnice z minerálů - lávových kamenů o průměru 8 mm ve 3 variantách: 1 korálek nebo 2 korálky s africkým háčkem se silikonovou zarážkou proti vypadnutí, závěsy jsou z běžného bižuterního kovu. Další varianta je z chirurgické oceli  s 1 lávovým korálkem se zapínáním na klapku. Náušnice jsou velice elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1020/1 K
Náušnice s modrým kamínkem | Surprise-box.cz
149 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements o průměru 8 mm v barvě modré (aquamarine) nebo tyrkysové. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Puzetové zapínání se zarážkou. Náušnice jsou velice jemné a decentní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

+ další
Kód: 483/MOD
nausnice vlocka na uchu| Surprise-box.cz
159 Kč

Vánoční náušnice z nerezové oceli ve tvaru sněhové vločky jsou celé osázené broušenými skleněnými kamínky s vysokým leskem. Puzetové zapínání má kovovou zarážkou proti vypadnutí. Průměr vločky je 7 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1002
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie fuchsiove| Surprise-box.cz
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements ve fuchsiové barvě o průměru 6 mm, délka náušnic 16 mm. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 905
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie kristalove
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements křišťálové barvy o průměru 6 mm, délka náušnic 16 mm.  Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 900
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie opalove| Surprise-box.cz
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements v barvě opálu o průměru 6 mm, délka náušnic 16 mm.  Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 903
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie ruzove| Surprise-box.cz
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements v růžové barvě o průměru 6 mm, délka náušnic 16 mm. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 897
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie svetlemodre| Surprise-box.cz
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements ve světlemodré barvě (aquamarin) o průměru 6 mm, délka náušnic 16 mm. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 477
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie tmavemodre| Surprise-box.cz
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements v tmavěmodré barvě (safír) o průměru 6 mm, délka náušnic 16 mm. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 912
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie tyrkysove| Surprise-box.cz
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements ve tyrkysové barvě (aquamarin) o průměru 6 mm, délka náušnic 16 mm. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 904
strasove nausnice | Surprise-box.cz
Novinka
199 Kč

Luxusní štrasové náušnice ze světoznámé jablonecké bižuterie. Jsou tvořené 2 řadami dlouhých třásní čirých krystalů, každá o šíři 2 mm. Délka náušnic 72 mm. Jsou vyrobené z tzv. křišťálového skla, které se vyznačuje vysokým leskem, především při dopadu světla. Skleněné kamínky jsou zasazené do galvanizovaného kovového lůžka a na slunci se krásně třpytí. Náušnice jsou puzetového typu, ze zadní strany mají kovové zarážky proti vypadnutí. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1017
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.