PŘI OBJEDNÁVCE NAD 500 Kč OBDRŽÍTE DÁREK ZDARMA !!!

Náušnice

Vážené zákaznice a vážení zákazníci, udělejte si radost koupí našich náušnic.

Pokud se chystáte náušnice darovat, my Vám je rádi vložíme do netradičního ručně vyráběného SURPRISE-BOX OBALU ve tvaru Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Koule, Stromečku nebo Zvonečku v různých barvách. Tím Vám sestavíme SURPRISE-BOX NA MÍRU, nebo-li krabičku s překvapením, která je sama o sobě dárkem. 

Nechcete-li ztrácet čas hledáním kombinací, vyberte si již z připravených sad SURPRISE-BOX KOMPLET .

17 položek celkem
Náušnice se skleněnou perličkou | Surprise-box.cz
99 Kč

DÁREK: Náušnice s broušeným kamínkem a skleněnou perlou. Puzetové zapínání. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL ve tvaru srdce, vajíčka či koule.

98
souprava linecka kyticka kulata| Surprise-box.cz
od 109 Kč

Milujete linecké cukroví, ale omezujete sladké? S našimi šperky budete mít dobroty stále při sobě. Šperky jsou vymodelované do nejmenších detailů a od skutečné předlohy se liší pouze svojí miniaturní velikostí. Unikátní šperky jsou vyráběné ručně českou šperkařkou ze speciální polymerové hmoty a jsou velice lehké. Šperky se mohou nepatrně lišit svým tvarem, odstínem barvy a velikostí od obrázku, protože každý kus je originál.

 • náušnice s afroháčky z bižuterního kovu se silikonovou zarážkou  a motivem linecké kytičky o velikosti cca 1,6 cm 
 • náušnice cvakačky z bižuterního kovu s motivem linecké kytičky o velikosti cca 1,6 cm.
 • náhrdelník s lineckou kytičkou o průměru cca 2.7 cm na řetízku délky cca 47 cm + 5 cm prodlužovací řetízek se zapínáním na karabinku, materiál bižuterní kov
 • náhrdelník s lineckou kytičkou s povoskovanou červenou šňůrkou délky cca 57 cm + 2 cm prodlužovací řetízek se zapínáním na karabinku, velikost šperku cca 2.8 cm 
 • prsten z bižuterního kovu s volitelnou velikostí obvodu s motivem linecké kytičky o průměru cca 1.8 cm. 
 • souprava náhrdelníku, náušnic a prstenu s motivem linecké kytičky 
 • souprava náhrdelníku a náušnic s motivem linecké kytičky

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBALpokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 

1110/PRS
souprava linecke srdicko| Surprise-box.cz
od 109 Kč

Jste zamilovaní a Vaše drahá polovička zbožňuje linecké cukroví? Darujte ji šperk ve stylu lineckého cukroví s motivem srdíčka a užívejte si ho po celý rok. Šperky jsou vymodelované do nejmenších detailů a od skutečné předlohy se liší pouze svojí miniaturní velikostí. Unikátní šperky jsou vyráběné ručně českou šperkařkou ze speciální polymerové hmoty a jsou velice lehké. Šperky se mohou nepatrně lišit svým tvarem, odstínem barvy a velikostí od obrázku, protože každý kus je originál.

 • náušnice s afroháčky z bižuterního kovu se silikonovou zarážkou  a motivem lineckého srdíčka o velikosti cca 2.0 cm 
 • náušnice cvakačky z bižuterního kovu s motivem lineckého srdíčka o velikosti cca 1,6 cm.
 • náhrdelník s lineckým srdíčkem o průměru cca 2.2 cm na řetízku délky cca 50 cm + 2 cm prodlužovací řetízek se zapínáním na karabinku, materiál bižuterní kov
 • prsten z bižuterního kovu s volitelnou velikostí obvodu s motivem lineckého srdíčka o průměru cca 2.2 cm. 
 • souprava náhrdelníku a náušnic cvakaček motivem lineckého srdíčka

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBALpokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 

1119/PRS
souprava linecka kyticka| Surprise-box.cz
Novinka Tip
od 109 Kč

Milujete linecké cukroví, ale nemůžete si ho dopřát. S našimi šperky budete mít dobroty stále při sobě. Šperky jsou vymodelované do nejmenších detailů a od skutečné předlohy se liší pouze svojí miniaturní velikostí. Unikátní šperky jsou vyráběné ručně českou šperkařkou ze speciální polymerové hmoty a jsou velice lehké. Šperky se mohou nepatrně lišit svým tvarem, odstínem barvy a velikostí od obrázku, protože každý kus je originál.

 • náušnice s afroháčky z bižuterního kovu se silikonovou zarážkou  a motivem linecké kytičky o velikosti cca 1,8 cm 
 • náhrdelník s lineckou kytičkou - povoskovaná červená šňůrka délky cca 57 cm + 2 cm prodlužovací řetízek se zapínáním na karabinku, velikost šperku cca 2.5 cm 
 • souprava náhrdelníku a náušnic s motivem linecké kytičky 
 • prsten z bižuterního kovu s volitelnou velikostí obvodu s motivem linecké kytičky o průměru cca 1.8 cm. 

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1083/PRS
Souprava šperků linecké pečivo hvězdička
od 119 Kč

Sbíhají se Vám sliny na linecké cukroví? Tak ho mějte ho při sobě jako šperk po celý rok. Šperky jsou vymodelované do nejmenších detailů a od skutečné předlohy se liší pouze svojí miniaturní velikostí. Unikátní šperky jsou vyráběné ručně českou šperkařkou ze speciální polymerové hmoty a jsou velice lehké. Šperky se mohou nepatrně lišit svým tvarem, odstínem barvy a velikostí od obrázku, protože každý kus je originál.

 • náušnice s afroháčky z bižuterního kovu se silikonovou zarážkou  a motivem linecké hvězdičky o velikosti cca 1,8 cm 
 • náušnice cvakačky z bižuterního kovu s motivem linecké hvězdičky o velikosti cca 1,6 cm.
 • náhrdelník s lineckou kytičkou s povoskovanou červenou šňůrkou délky cca 55 cm + 2 cm prodlužovací řetízek se zapínáním na karabinku, velikost šperku cca 3.0 cm 
 • prsten z bižuterního kovu s volitelnou velikostí obvodu s motivem linecké hvězdičky o průměru cca 1.8 cm. 
 • souprava náhrdelníku a náušnic s motivem linecké hvězdičky

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBALpokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 

1107/PRS
nausnice z lavy s klapkou| Surprise-box.cz
od 129 Kč

Náušnice z minerálů - lávových kamenů o průměru 8 mm ve 3 variantách: 1 korálek nebo 2 korálky s africkým háčkem se silikonovou zarážkou proti vypadnutí, závěsy jsou z běžného bižuterního kovu. Další varianta je z chirurgické oceli  s 1 lávovým korálkem se zapínáním na klapku. Náušnice jsou velice elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1020/1 K
nausnice vlocka na uchu| Surprise-box.cz
159 Kč

Vánoční náušnice z nerezové oceli ve tvaru sněhové vločky jsou celé osázené broušenými skleněnými kamínky s vysokým leskem. Puzetové zapínání má kovovou zarážkou proti vypadnutí. Průměr vločky je 7 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1002
nausnice Swarovski Elements z jablonecke bizuterie ruzove| Surprise-box.cz
169 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements o průměru 6 mm v různých barvách, délka náušnic 16 mm. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Uzavřené mechanické zapínání. Náušnice jsou velice jemné a elegantní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti. 

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

909/RUZ
nahrdelnik a nausnice babovka| Surprise-box.cz
Novinka Tip
od 169 Kč

Milujete sladké, ale stačí Vám se na něj pouze dívat? S našimi šperky budete mít dobroty stále při sobě. Nabízíme originální šperky vyráběné ručně od české šperkařky ze speciální polymerové hmoty. Každý kus je originál, proto se šperky mohou nepatrně lišit svým tvarem, barvou a velikostí od obrázku. Šperky jsou vymodelované do nejmenších detailů a od skutečné předlohy se liší pouze svojí miniaturní velikostí. Šperky jsou velice lehké. K dispozici jsou 3 varianty:

 • náhrdelník s bábovkou - řetízek je z bižuterního kovu délky cca 53 cm + 2 cm prodlužovací řetízek se zapínáním na karabinku, velikost šperku cca 2.2 cm*1 cm 
 • náušnice s afroháčky z bižuterního kovu se silikonovou zarážkou  a motivem plátku bábovky o velikosti cca 1,5 cm * 1.5 cm 
 • souprava náhrdelníku a náušnic s motivem bábovky

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1080/NAU
Náušnice s modrým kamínkem | Surprise-box.cz
189 Kč

Náušnice z jablonecké bižuterie s precizně broušeným kamínkem Swarovski Elements o průměru 8 mm v barvě modré (aquamarine) nebo tyrkysové. Povrchová úprava rhodium chrání náušnice před korozivním černáním a zvyšuje jejich lesk. Puzetové zapínání se zarážkou. Náušnice jsou velice jemné a decentní, můžete je nosit k jakékoliv příležitosti.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

483/MOD
strasove nausnice | Surprise-box.cz
Novinka
199 Kč

Luxusní štrasové náušnice ze světoznámé jablonecké bižuterie. Jsou tvořené 2 řadami dlouhých třásní čirých krystalů, každá o šíři 2 mm. Délka náušnic 72 mm. Jsou vyrobené z tzv. křišťálového skla, které se vyznačuje vysokým leskem, především při dopadu světla. Skleněné kamínky jsou zasazené do galvanizovaného kovového lůžka a na slunci se krásně třpytí. Náušnice jsou puzetového typu, ze zadní strany mají kovové zarážky proti vypadnutí. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1017
visaci náusnice z jablonecke bizuterie| Surprise-box.cz
199 Kč

Elegantní visací náušnice ze světoznámé jablonecké bižuterie. Délka náušnic 55 mm. Jsou vyrobené z tzv. křišťálového skla, které se vyznačuje vysokým leskem, především při dopadu světla. Kamínků je v řadě 5, největší má průměr 10 mm. Skleněné kamínky jsou zasazené do galvanizovaného kovového lůžka a na slunci se krásně třpytí. Náušnice jsou puzetového typu, ze zadní strany mají kovové zarážky proti vypadnutí. 

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1060
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.