Vánoční šperky

10 položek celkem
naramek s andely| Surprise-box.cz
179 Kč

Vánoční řetízkový náramek je dvouřadý spojený v jedno zapínání na karabinku. Náramek je ozdoben 5 přívěsky z nerezové oceli ve tvaru andělíčků. Délka náramku 17 cm + 3.5 cm prodlužovací řetízek. Přívěsek měří 9*9 mm, průměr řetízků je 2 mm. Náramek působí velice decentně a elegantně.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 

Kód: 1035
nausnice vlocka na uchu| Surprise-box.cz
159 Kč

Vánoční náušnice z nerezové oceli ve tvaru sněhové vločky jsou celé osázené broušenými skleněnými kamínky s vysokým leskem. Puzetové zapínání má kovovou zarážkou proti vypadnutí. Průměr vločky je 7 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1002
broz snehova vlocka s perlou| Surprise-box.cz
129 Kč

Na vánoční broži ve tvaru sněhové vločky se vyjímá skleněná perla, která je obklopena broušenými skleněnými kamínky. Zapíná se pomocí spínacího špendlíku, na kterém je pojistka proti nechtěnému otevření. Průměr vločky je 3.8 cm, délka špendlíku 1.5 cm. Brož je vyrobena z bižuterního kovu s galvanizací. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1006
broz snehova vlocka| Surprise-box.cz
Brož sněhová vločka
Skladem (>5 ks)
119 Kč

Vánoční brož ve tvaru sněhové vločky je ozdobená broušenými skleněnými kamínky, které se krásně třpytí. Zapíná se pomocí spínacího špendlíku, na kterém je pojistka proti nechtěnému otevření. Průměr vločky jsou 4 cm, délka špendlíku 3.0 cm. Brož je vyrobena z bižuterního kovu s galvanizací. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1005
medailon stříbrná vločka| Surprise-box.cz
109 Kč

Přívěsek stříbrná sněhové vločka je vhodným drobným dárkem pro všechny, např. pro kolegyni z práce. Díky skleněným broušeným kamínkům, které se oslnivě třpytí, má luxusní vzhled. Je zabalená v plastovém kulatém medailonu a doplněná papírovou visačkou, na kterou můžete napsat věnování. Vločka je jednostranná z nekorodujícího kovu, pratelná. Je zavěšená na bílé polyesterové šňůrce, kterou si můžete vyměnit za oblíbenou barvu. Průměr vločky je 4.8 cm, průvlek očka 3 mm. Velikost medailonu je 7*3.2 cm.

Vločku s medailonkem nebo i samostatně můžete použít i jako ozdobu na vánoční stromeček.

 

Kód: 990
medailon zlatá vločka| Surprise-box.cz
109 Kč

Přívěsek zlatá sněhové vločka je vhodným drobným dárkem pro všechny, např. pro kamarádku. Díky skleněným broušeným kamínkům, které se oslnivě třpytí, má luxusní vzhled. Je zabalená v plastovém kulatém medailonu a doplněná papírovou visačkou, na kterou můžete napsat věnování. Vločka je jednostranná z nekorodujícího kovu, pratelná. Je zavěšená na bílé polyesterové šňůrce, kterou si můžete vyměnit za oblíbenou barvu. Průměr vločky je 4.8 cm, průvlek očka 3 mm. Velikost medailonu je 7*3.2 cm.

Vločku samostatně nebo i s medailonkem můžete použít jako ozdobu na vánoční stromeček.

 

Kód: 991
privesek s andelickem| Surprise-box.cz
89 Kč

Přívěsek andělíčka z nerezové oceli má jednoduchý design a je velice lehoučký. Přívěsek je oboustranný o velikosti 17*17 mm, průvlek očka je 3 mm. Je vhodným vánočním dárečkem pro všechny. Pro zavěšení na krk je vhodné jej doplnit řetízkem nebo šňůrkou.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 

Kód: 1038
privesek stribrna snehova vlocka| Surprise-box.cz
89 Kč

Přívěsek stříbrná sněhové vločka se díky skleněným broušeným kamínkům oslnivě třpytí. Je vhodným vánočním dárečkem pro všechny. Můžete jej použít jako přívěsek na klíče či kabelku, ozdobu na oděvy nebo jako decentní ozdobu na vánoční stromeček. Vločka je jednostranná z nekorodujícího kovu, pratelná. Průměr vločky je 4.8 cm, průvlek očka 3 mm. 

 

 

Kód: 999
privesek zlata snehova vlocka| Surprise-box.cz
89 Kč

Přívěsek zlatá sněhové vločka se díky skleněným broušeným kamínkům oslnivě třpytí. Je vhodným vánočním dárečkem pro všechny. Můžete jej použít jako přívěsek na klíče či kabelku, ozdobu na oděvy nebo jako decentní ozdobu na vánoční stromeček. Vločka je jednostranná z nekorodujícího kovu, pratelná. Průměr vločky je 4.8 cm, průvlek očka 3 mm. 

 

 

Kód: 996
gumicka z umele kozesiny| Surprise-box.cz
29 Kč

Netradiční gumička do vlasů z umělé kožešiny je měkká a příjemná na nošení.Ve vlasech netahá a hladce se sundává. Můžete si ji navléknout i na zápěstí jako ozdobu, která bude vypadat, jakoby byla přišitá na rukávu. Můžete kombinovat až 7 barev: černou, vínovou, zelenou, béžovou, šedou, růžovou a bílou. Celkový obvod gumičky volně položené je 12 cm, maximální délka obvodu po roztažení je cca 22 cm. Vnější průměr je 8 cm, přibližná tloušťka kožešiny je 3 cm.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1041/BIL
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.