Pokud máte objednávku alespoň za 500 Kč, přibalíme Vám dárek ZDARMA !!! 

DÁRKY PRO MUŽE

NEVÍTE JAK VYBRAT DÁREK PRO MUŽE?

Vyberte si přímo z kategorie DÁRKY PRO MUŽE nebo pokud se Vám nechce vybraný dárek balit - vyberte si již zabalený dárek z nabídky SURPRISE-BOX KOMPLET  z hotových "krabiček" s překvapením, které sestávají ze SURPRISE-BOX DÁRKU a SURPRISE-BOX OBALU ve tvaru Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Vánoční koule, Vánočního stromečku nebo Vánočního zvonečku v různých barvách.

UŽ VÁS NEBAVÍ DÁRKY BALIT?  Máme pro Vás řešení - ručně zpracovaný originální SURPRISE-BOX KOMPLET 2 v 1!

SURPRISE-BOX OBAL je opravdu netradiční - obdarovaný si dárek bez Vaší nápovědy těžko rozbalí. Vy mu napovíte, že si ho musí oloupat jako pomeranč.

36 položek celkem
cerny kozeny naramek s lavovymi kameny| Surprise-box.cz
299 Kč

Víceřadý kožený náramek obsahuje 4 druhy náramků spojených do jednoho zapínání s magnetem: tři jsou kožené - plochý, kulatý a zaplétaný, čtvrtý je z lávových kamenů o velikosti korálku 6 mm. Náramek má zásuvný mezidíl, díky kterému může být náramek delší nebo kratší o 1 cm. Obvod náramku je 21 cm nebo 22 cm. Hodí se pro ženy i muže, je unisex. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

957
Naramek z prirodnich materialu ve stylu boho tmave hnedy
249 Kč

Sada 3 sladěných náramků UNISEX z přírodních materiálů - dřeva, kůže a bavlny ve 2 variantách. Korálkové náramky jsou pružné, ostatní mají zapínání na středový posuvný uzel umožňující délku 17-25 cm. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL, ať nemusíte dárek balit.

495/SVE
cernohnedy set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč

Černohnědý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 4 náramky, z toho 3 dřevěné korálkové a 1 z hladké ekokůže a bavlněných šňůrek.  Korálkové náramky jsou pružné 19-22 cm, další má zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramek zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

936
cernomodry set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč

Černomodrý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 4 náramky - 2 s dřevěnými korálky, 2 z hladké a zapletené z ekokůže a bavlněných šnůrek. Korálkové náramky jsou pružné 19-22 cm, ostatní mají zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramky zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

939
cerny set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč

Černý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 3 náramky z hladké a zapletené z ekokůže a bavlněných šňůrek. Navíc obsahuje hnědý řemínek se zlatými cvočky. Náramky mají zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramky zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

933
tmavehnedy set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč

Hnědý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 4 náramky - 1 s dřevěnými korálky, 3 hladké a zapletené z ekokůže a bavlněných šnůrek. Ve 2 variantách: tmavěhnědý a světlehnědý. Korálkový náramek je pružný 19-22 cm, ostatní mají zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramky zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

930/SVE2
masivni nerezovy retizek detail| Surprise-box.cz
169 Kč

Masivní řetízek s plochými očky střídajícími se ve 2 velikostech je z nerezové oceli. Délka řetízku je 44 cm +3 cm prodlužovací řetízek. Šířka je 4 mm a tloušťka 1 mm. Zapínání na karabinku. Vhodné pro muže i ženy k nošení jak samostatně, tak s přívěskem o velikosti očka min. 5 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

894
Nerezový masivní náramek | Surprise-box.cz
149 Kč

DÁREK: Náramek z masivní nerezové oceli s plochými očky 0.8*0.4 cm, délky 21 cm. Zapínání na karabinku. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL , ať už nemusíte dárek balit.

 

484
retizek s fotbalovym micem| Surprise-box.cz
Novinka Tip
149 Kč

Ozdobte se na fotbalový zápas. Jemný očkový řetízek s přívěskem fotbalového míče o průměru 20 mm ze silikonu. Přívěsek je pohyblivý, nesundatelný.  Řetízek se zapíná na karabinku a prodlužovací řetízek. Délka 50 cm + 7 cm prodlužovací (adjustační řetízek). Vhodný pro fanynky i fanoušky.

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1155
Řetízek hadí kulatý detail| Surprise-box.cz
149 Kč

Kulatý hadí řetízek z nerezové oceli délky 49 cm o průměru 2 mm.  Jsou skvěle ohebné, svou strukturou připomínají tělo hada. Můžete je kombinovat s korálky a přívěsky s větším průvlekem cca 4 mm. Zapínání je na karabinku. Je univerzální, hodí se pro každého i pro jakoukoliv příležitost. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

282
Řetizek s kulatými očky z nerezu| Surprise-box.cz
149 Kč

Řetízek s kulatými očky z nerezové oceli ve zlaté barvě délky 50 cm a průměru 2.6 mm. Zapínání na karabinku. Je vhodný pro muže i ženy k nošení jak samostatně, tak s přívěskem o velikosti očka cca 4 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

821
cerny fotbalovy naramek| Surprise-box.cz
Novinka Tip
139 Kč

Fanděte s černým fotbalovým náramkem, který sestává ze 3 náramků z ekokůže spojených do jednoho zapínání - spojky macrame.  Dva náramky jsou kulaté zaplétané o průměru 3mm. Plochý náramek o šířce 6  mm je osazen fotbalovým míčem o průměru 20 mm a doplněn kovovými stříbrnými korálky a kroužky. Náramky nelze oddělit a nosit je samostatně. Univerzální velikost 15 -25 cm. Středový posuvný uzel pohodlně umožňuje přizpůsobit velikost náramku vašemu zápěstí. Hodí se pro ženy i muže, je unisex. 

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

1152
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.