K objednávce nad 500 Kč praktický dárek ZDARMA !!!

Řetízky

Vážené zákaznice a vážení zákazníci, udělejte si radost koupí našeho řetízku.

Pokud se chystáte řetízek darovat, my Vám ho rádi vložíme do netradičního ručně vyráběného SURPRISE-BOX OBALU ve tvaru Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Koule, Stromečku nebo Zvonečku v různých barvách. Tím Vám sestavíme SURPRISE-BOX NA MÍRU, nebo-li krabičku s překvapením, která je sama o sobě dárkem. 

Nechcete-li ztrácet čas hledáním kombinací, vyberte si již z připravených sad SURPRISE-BOX KOMPLET .

 

18 položek celkem
Řetízek s hranatými očky z nerezové oceli | Surprise-box.cz
99 Kč

Řetízek s hranatými očky z nerezové oceli délky 51 cm a průměru 3 mm. Zapínání na karabinku. Vhodné pro muže i ženy k nošení jak samostatně, tak s přívěskem o velikosti očka min. 5 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

141
Řetízek hadí kulatý tenký detail| Surprise-box.cz
109 Kč

Tenký kulatý hadí řetízek z nerezové oceli délky 43 cm o průměru 0.9 mm. Je skvěle ohebný, svou strukturou připomíná tělo hada. Můžete jej kombinovat s korálky a přívěsky s větším průvlekem cca 4 mm. Zapínání je na karabinku. Je univerzální, hodí se pro každého i pro jakoukoliv příležitost. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

873
Řetízek hadí kulatý detail| Surprise-box.cz
149 Kč

Kulatý hadí řetízek z nerezové oceli délky 49 cm o průměru 2 mm.  Jsou skvěle ohebné, svou strukturou připomínají tělo hada. Můžete je kombinovat s korálky a přívěsky s větším průvlekem cca 4 mm. Zapínání je na karabinku. Je univerzální, hodí se pro každého i pro jakoukoliv příležitost. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

282
Řetizek s kulatými očky z nerezu| Surprise-box.cz
149 Kč

Řetízek s kulatými očky z nerezové oceli ve zlaté barvě délky 50 cm a průměru 2.6 mm. Zapínání na karabinku. Je vhodný pro muže i ženy k nošení jak samostatně, tak s přívěskem o velikosti očka cca 4 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

821
nákotník s plnými srdíčky|Surprise-box.cz
159 Kč

Romantický řetízek na kotník tzv. nákotník s plnými srdíčky  je z chirurgické oceli. Délka je 25 cm, tloušťka je 5 mm. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
843
nákotník se srdíčky |Surprise-box.cz
Novinka
159 Kč

Romantický řetízek na kotník tzv. nákotník se srdíčky je z chirurgické oceli. Délka je 25 cm, tloušťka je 5 mm. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
842
retizek multicolor 5 barev| Surprise-box.cz
159 Kč

Jemný řetízek z nerezové oceli s barevnými korálky multicolor se zapíná se na karabinku. Výběr ze 2 variant - multicolor s 5 barvami (červená, oranžová, žlutozelená, modrá, černá.) a multicolor se 7 barvami (červená, oranžová, žlutozelená, modrá, zelená, bílá, růžová.) Délka 49 cm, průměr 1.5 mm. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL, ať nemusíte dárek balit.

1062/MUL
masivni nerezovy retizek detail| Surprise-box.cz
169 Kč

Masivní řetízek s plochými očky střídajícími se ve 2 velikostech je z nerezové oceli. Délka řetízku je 44 cm +3 cm prodlužovací řetízek. Šířka je 4 mm a tloušťka 1 mm. Zapínání na karabinku. Vhodné pro muže i ženy k nošení jak samostatně, tak s přívěskem o velikosti očka min. 5 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

894
perličkový nákotnik se čtyřlístkem | Surprise-box.cz
179 Kč

Elegantní řetízek na kotník tzv. nákotník s perličkami. Je dvouřadý z nerezové oceli, jedna řada je s bílými perličkami o průměru 3 mm, druhá řada je z očkového řetízku ve stříbrné barvě se zavěšeným přívěskem ve tvaru čtyřlístku o velikosti 1 cm. Délka je 20 cm + 3 cm prodlužovací řetízek. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
827
nakotnik s klickem |Surprise-box.cz
179 Kč

Pohodlný řetízek na kotník tzv. nákotník s perličkami. Je dvouřadý z nerezové oceli, jedna řada je s bílými perličkami o průměru 3 mm, druhá řada je z očkového řetízku ve zlaté barvě se zavěšeným přívěskem ve tvaru klíčku o velikosti 1*0.5 cm. Délka je 20 cm + 3 cm prodlužovací řetízek. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
830
nakotnik se srdickem na noze | Surprise-box.cz
179 Kč

Romantický řetízek na kotník tzv. nákotník z nerezové oceli. Je dvouřadý, jedna řada je s bílými perličkami o průměru 3 mm, druhá řada je z očkového řetízku ve zlaté barvě se zavěšeným přívěskem ve tvaru srdíčka o velikosti 1 cm. Délka je 20 cm + 3 cm prodlužovací řetízek. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
666
strasovy nakotnik s cirymi krystaly
Novinka
179 Kč

Jemný 2 mm úzký štrasový řetízek na kotník nebo-li nákotník s čirými broušenými kamínky délky 22 cm s 5 cm prodlužovacím řetízkem. Zapínání na karabinku. Česká výroba z jablonecké bižuterie zaručuje prvotřídní kvalitu brusu vsazených třpytivých kamínků. Bižuterní kov má kvalitní povrchovou úpravu s galvanizací. Na slunci i umělém světle se nákotník zajímavě třpytí. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

836
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.