K objednávce nad 500 Kč praktický dárek ZDARMA !!!

Nákotníky

Vážené zákaznice a vážení zákazníci, udělejte si radost koupí našeho nákotníku nebo-li řetízku či náramku na nohu

Pokud se chystáte nákotník darovat, my Vám ho rádi vložíme do netradičního ručně vyráběného SURPRISE-BOX OBALU ve tvaru Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Koule, Stromečku nebo Zvonečku v různých barvách. Tím Vám sestavíme SURPRISE-BOX NA MÍRU nebo-li krabičku s překvapením, která je sama o sobě dárkem. 

Nechcete-li ztrácet čas hledáním kombinací, vyberte si již z připravených sad SURPRISE-BOX KOMPLET .

8 položek celkem
nákotník s plnými srdíčky|Surprise-box.cz
159 Kč

Romantický řetízek na kotník tzv. nákotník s plnými srdíčky  je z chirurgické oceli. Délka je 25 cm, tloušťka je 5 mm. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
843
nákotník se srdíčky |Surprise-box.cz
Novinka
159 Kč

Romantický řetízek na kotník tzv. nákotník se srdíčky je z chirurgické oceli. Délka je 25 cm, tloušťka je 5 mm. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
842
perličkový nákotnik se čtyřlístkem | Surprise-box.cz
179 Kč

Elegantní řetízek na kotník tzv. nákotník s perličkami. Je dvouřadý z nerezové oceli, jedna řada je s bílými perličkami o průměru 3 mm, druhá řada je z očkového řetízku ve stříbrné barvě se zavěšeným přívěskem ve tvaru čtyřlístku o velikosti 1 cm. Délka je 20 cm + 3 cm prodlužovací řetízek. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
827
nakotnik s klickem |Surprise-box.cz
179 Kč

Pohodlný řetízek na kotník tzv. nákotník s perličkami. Je dvouřadý z nerezové oceli, jedna řada je s bílými perličkami o průměru 3 mm, druhá řada je z očkového řetízku ve zlaté barvě se zavěšeným přívěskem ve tvaru klíčku o velikosti 1*0.5 cm. Délka je 20 cm + 3 cm prodlužovací řetízek. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
830
nakotnik se srdickem na noze | Surprise-box.cz
179 Kč

Romantický řetízek na kotník tzv. nákotník z nerezové oceli. Je dvouřadý, jedna řada je s bílými perličkami o průměru 3 mm, druhá řada je z očkového řetízku ve zlaté barvě se zavěšeným přívěskem ve tvaru srdíčka o velikosti 1 cm. Délka je 20 cm + 3 cm prodlužovací řetízek. Zapínání na karabinku. Náramek působí velice decentně a elegantně, hodí se jako doplněk k běžnému nošení, ale i slavnostním příležitostem. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 
666
strasovy nakotnik s cirymi krystaly
Novinka
179 Kč

Jemný 2 mm úzký štrasový řetízek na kotník nebo-li nákotník s čirými broušenými kamínky délky 22 cm s 5 cm prodlužovacím řetízkem. Zapínání na karabinku. Česká výroba z jablonecké bižuterie zaručuje prvotřídní kvalitu brusu vsazených třpytivých kamínků. Bižuterní kov má kvalitní povrchovou úpravu s galvanizací. Na slunci i umělém světle se nákotník zajímavě třpytí. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

836
strasovy nakotnik s duhovymi krystaly|Surprise-box.cz
Novinka
179 Kč

Jemný 2 mm úzký štrasový řetízek na kotník nebo-li nákotník s broušenými kamínky, které se lesknou v duhových barvách délky 22 cm s 5 cm prodlužovacím řetízkem. Zapínání na karabinku. Česká výroba z jablonecké bižuterie zaručuje prvotřídní kvalitu brusu vsazených třpytivých kamínků. Bižuterní kov má kvalitní povrchovou úpravu s galvanizací. Na slunci i umělém světle se nákotník zajímavě proměnlivě třpytí. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

839
Luxusni nakotnik z jablonecke bizuterie | Surprise-box.cz
279 Kč

Luxusní štrasový řetízek na kotník tzv. nákotník se skleněnými broušenými kamínky délky 21 cm + 4 cm prodlužovací řetízek. Česká výroba, jablonecká bižuterie zaručující prvotřídní kvalitu brusu vsazených třpytivých kamínků. Kov má povrchovou úpravu se stříbrnou galvanizací. Zejména na slunci rozzáří Váš kotník. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

67
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.