Náramky

Vážené zákaznice a vážení zákazníci, udělejte si radost koupí našeho náramku.

Pokud se chystáte náramek darovat, my Vám ho rádi vložíme do netradičního ručně vyráběného SURPRISE-BOX OBALU ve tvaru Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Koule, Stromečku nebo Zvonečku v různých barvách. Tím Vám sestavíme SURPRISE-BOX NA MÍRU, nebo-li krabičku s překvapením, která je sama o sobě dárkem. 

Nechcete-li ztrácet čas hledáním kombinací, vyberte si již z připravených sad SURPRISE-BOX KOMPLET .

38 položek celkem
naramek dreveny| Surprise-box.cz
49 Kč

Náramek s přírodními dřevěnými korálky o průměru kuličky 7 mm. Je hnědý, na pružence v délce 19-22 cm. Vhodný pro muže i ženy. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 946
naramek dreveny hnedy 0.9| Surprise-box.cz
49 Kč

Náramek hnědými dřevěnými korálky o průměru kuličky 9 mm je na pružence v délce 20-23 cm. Vhodný pro muže i ženy. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 312
Perlový náramek jemný | Surprise-box.cz
Novinka
49 Kč

DÁREK: Nadčasový klasický perlový náramek v 5 barevných variantách - bílá, růžová, tyrkysová, krémová, vínová. Náramek je ze skleněných povoskovaných korálků s perlovým leskem o průměru 6 mm. Pohodlně se navléká, má pružnou délku 16-18 cm . Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL, abyste nemuseli dárek balit.

Kód: 537/R
Klasický perlový náramek | Surprise-box.cz
59 Kč

Nadčasový klasický perlový náramek v 5 barevných variantách - stříbrná, červená, černá, růžová, krémová - je ze skleněných perel o průměru 1 cm. Pohodlně se navléká,  má pružnou délku 16-18 cm. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL ve tvaru srdce, vajíčka či koule.

Kód: 147/STR
naramek shamballa s perleti tyrkysovy|Surprise-box.cz
69 Kč

Náramek shamballa se čtyřlístkem z perleti doplněný skleněnými broušenými a kovovými zlatými korálky. Univerzální velikost, spojka macrame. Středový posuvný uzel umožňuje přizpůsobit velikost Vašemu zápěstí. Výběr z 6 barev: bílá, červená, černá, růžová, tyrkysová, béžová. Jedná se přírodní perleť, proto je každý kus jedinečný. Vhodné pro ženy a dívky. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 

Kód: 588/BIL
naramek s perletovym srdickem zeleny | Surprise-box.cz
od 79 Kč

Náramek shamballa s perleťovým srdíčkem o velikosti cca 1 cm je doplněný skleněnými broušenými a kovovými stříbrnými korálky. Zapínání je posuvné, oba konce náramku procházejí středovým uzlem, který umožňuje utažení šňůrek. Náramek má univerzální velikost 14-26 cm, spojka macrame. Jedná se přírodní perleť, proto je každý kus jedinečný. Vhodné pro ženy a dívky. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

 

Kód: 848/MOD
náramek shamballa lososovy
Náramek shamballa
Skladem (>5 ks)
od 89 Kč

Náramek shamballa s broušenými skleněnými korálky. Brus na korálcích způsobuje jemný třpyt a lesk. Konce jsou ozdobené stříbrnými korálky. Univerzální velikost, oba konce náramku procházejí macrame spojkou, která umožňuje utažení šňůrek tím se přizpůsobí velikost náramku vašemu zápěstí. Výběr z 5 barev: bílá, modrá, černá, lososová, růžová. Vyberte si ještě SUPRISE-BOX OBAL NA MÍRU, abyste nemuseli dárek balit.

 

Kód: 87/BIL
Náramek s mušličkami bílý | Surprise-box.cz
89 Kč

Náramek shamballa s přírodními mušličkami s bílou šňůrkou. Univerzální velikost. Spojka macrame. Je vhodný pro ženy a dívky. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL, ať nemusíte dárek balit.

+ další
Kód: 324/ERN
Dřevěná korálková souprava světlehnědá | Surprise-box.cz
99 Kč

Dřevěná korálková souprava na pružence pro muže i ženy v etno stylu. Délka náhrdelníku 43 cm, náramku 17-20 cm. 2 barevné varianty: světlehnědé a tmavěhnědé korálky o průměru 7 mm se doplňují bílými korálky. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 84/SVE
retizkovy naramek multicolor| Surprise-box.cz
99 Kč

Jemný řetízkový náramek z nerezové oceli s barevnými korálky se zapíná se na karabinku. Výběr z 4 barevných variant - bílá, růžová, tyrkysová a multicolor 5 barev (červená, oranžová, světlezelená, modrá, černá). Délka 20 cm, průměr 1.5 mm. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL, ať nemusíte dárek balit.

Kód: 645/BIL
Náramek šňůrkový s minerálem 8 mm| Surprise-box.cz
99 Kč

Náramek shamballa s 1 středovým minerálem velikosti 8 mm doplněný z obou stran 2 nerezovými korálky a na konci šňůrek černými plastovými korálky. Korálky jsou navlečené na černé šňůrce. Univerzální velikost, spojka macrame. Středový posuvný uzel umožňuje pohodlně přizpůsobit velikost Vašemu zápěstí. Šperk je odolný, nemusíte ho sundávat ani při koupání. Vyrobeno českou šperkařkou. 

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 1026/OPA
Náramek šňůrkový s minerálem | Surprise-box.cz
99 Kč

Náramek shamballa s 1 středovým minerálem velikosti 6 mm doplněný z obou stran 2 nerezovými korálky a na konci šňůrek černými plastovými korálky. Korálky jsou navlečené na černé šňůrce. Univerzální velikost, spojka macrame. Středový posuvný uzel umožňuje pohodlně přizpůsobit velikost Vašemu zápěstí. Šperk je odolný, nemusíte ho sundávat ani při koupání. Vyrobeno českou šperkařkou. 

Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 468/ACH2
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.