Vánoční ponožky

Obyčejné ponožky nebývají oblíbeným dárkem, ale naše Vánoční ponožky jsou hitem. Dětské a dámské velikosti jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a rolničkou nebo s kovovým přívěskem. Ti z Vás, kteří neradi balí dárky, to určitě ocení.  

13 položek celkem
panske thermo ponozky cerne| Surprise-box.cz
Novinka
149 Kč
Pánské extra teplé ponožky o velikosti 43-46 Vás zahřejí i v té největší zimě. Černo-zelené ponožky s norským vzorem jsou heboučké, z vrchní strany pletené, uvnitř je teplá bílá chlupatá podšívka, která věrně imituje vlnu. Protiskluzové gumové plošky na chodidle zabraňují uklouznutí, můžete je používat i jako domácí obuv. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí.  Materiál: 38% akryl, 36% polyester, 25% vlna, 1% elastan. Prát na 40 stupňů.
 
 
Kód: 1050
panske thermo ponozky hnede| Surprise-box.cz
Novinka
149 Kč
Pánské extra teplé ponožky o velikosti 43-46 Vás zahřejí i v té největší zimě. Hnědo-béžové ponožky s norským vzorem jsou heboučké, z vrchní strany pletené, uvnitř je teplá bílá chlupatá podšívka, která věrně imituje vlnu. Protiskluzové gumové plošky na chodidle zabraňují uklouznutí, můžete je používat i jako domácí obuv. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí.  Materiál: 38% akryl, 36% polyester, 25% vlna, 1% elastan. Prát na 40 stupňů.
 
 
Kód: 1048
panske thermo ponozky sede| Surprise-box.cz
Novinka
149 Kč
Pánské extra teplé ponožky o velikosti 43-46 Vás zahřejí i v té největší zimě. Šedé ponožky s norským vzorem jsou heboučké, z vrchní strany pletené, uvnitř je teplá bílá chlupatá podšívka, která věrně imituje vlnu. Protiskluzové gumové plošky na chodidle zabraňují uklouznutí, můžete je používat i jako domácí obuv. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí.  Materiál: 38% akryl, 36% polyester, 25% vlna, 1% elastan. Prát na 40 stupňů.
 
 
Kód: 1049
panske thermo ponozky zelene| Surprise-box.cz
Novinka
149 Kč
Pánské extra teplé ponožky o velikosti 43-46 Vás zahřejí i v té největší zimě. Zeleno-béžové ponožky s norským vzorem jsou heboučké, z vrchní strany pletené, uvnitř je teplá bílá chlupatá podšívka, která věrně imituje vlnu. Protiskluzové gumové plošky na chodidle zabraňují uklouznutí, můžete je používat i jako domácí obuv. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí.  Materiál: 38% akryl, 36% polyester, 25% vlna, 1% elastan. Prát na 40 stupňů.
 
 
Kód: 1047
vanocni thermo ponozky v darkove kouli
139 Kč
Vánoční ponožky o velikosti 39-42 letos nemohou pod stromečkem chybět. Červené thermo ponožky s motivem vánočních stromečků jsou vhodné zejména pro dívky a ženy. Ponožky jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a kovovým přívěskem, což ocení všichni, kteří neradi balí dárky. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí. Uvnitř mají teplé froté, budou hřát po celou zimu. Ve špičce mají pohodlný plochý šev, netlačí. Ponožky jsou vhodné pro velikosti 39-42. Materiál: 82% bavlna, 10% polyamid, 5% polyester, 3% elastan. Prát na 40 stupňů. Průměr dárkové plastové koule je 10 cm.
 
Kód: 1029
vanocni thermo ponozky zelene| Surprise-box.cz
139 Kč
Vánoční ponožky o velikosti 39-42 letos nemohou pod stromečkem chybět. Zelené thermo ponožky s motivem Santa clause jsou vhodné zejména pro dívky, ženy i chlapce. Ponožky jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a kovovým přívěskem, což ocení všichni, kteří neradi balí dárky. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí. Uvnitř mají teplé froté, budou hřát po celou zimu. Ve špičce mají pohodlný plochý šev, netlačí. Ponožky jsou vhodné pro velikosti 39-42. Materiál: 82% bavlna, 10% polyamid, 5% polyester, 3% elastan. Prát na 40 stupňů. Průměr dárkové plastové koule je 10 cm.
 
Kód: 1032
damske vanocni ponozky cervene| Surprise-box.cz
Novinka Tip
129 Kč
Vánoční ponožky o velikosti 35-38. Červené ponožky se srdíčkovým motivem a obrázkem Santa Clause jsou vhodné pro dívky a ženy. Jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a kovovým přívěskem, což ocení všichni, kteří neradi balí dárky. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí. Ponožky jsou vhodné pro velikosti 35-38. Materiál: 75% bavlna, 15% elastan, 10% polyester. Prát na 30 stupňů. Průměr plastové koule je 8 cm.
 
Kód: 981
damske vanocni ponozky v darkove kouli| Surprise-box.cz
Novinka
129 Kč
Vánoční ponožky o velikosti 35-38. Modré ponožky se srdíčkovým motivem a obrázkem sněhuláka jsou vhodné pro dívky a ženy. Jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a kovovým přívěskem, což ocení všichni, kteří neradi balí dárky. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí. Ponožky jsou vhodné pro velikosti 35-38. Materiál: 75% bavlna, 15% elastan, 10% polyester. Průměr plastové koule je 8 cm.
 
Kód: 983
damske vanocni ponozky se sobem v darkove kouli| Surprise-box.cz
Novinka
129 Kč
Vánoční ponožky o velikosti 35-38. Zelené ponožky se srdíčkovým motivem a obrázkem soba jsou vhodné pro dívky a ženy. Jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a kovovým přívěskem, což ocení všichni, kteří neradi balí dárky. Ponožky jsou pružné, příjemně se nosí. Ponožky jsou vhodné pro velikosti 35-38. Materiál: 75% bavlna, 15% elastan, 10% polyester. Průměr plastové koule je 8 cm.
 
Kód: 982
detske vanocni ponozky cerne| Surprise-box.cz
119 Kč
Vánoční dětské ponožky černé barvy s pejsky jsou hitem. Jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a rolničkou, která děti zabaví už při rozbalování. Ponožky jsou ozdobené třpytivými vločkami s lurexem. Horní lem je jemný, nestahuje. Délka chodidla v nenataženém stavu je cca 15 cm, je vhodná pro velikosti 30-35 . Materiál: bavlna, polyester, elastan a lurex. Prát na 40 stupňů. Průměr plastové koule je 8 cm.
Kód: 1039
detske vanocni ponozky modre| Surprise-box.cz
Novinka Tip
119 Kč
Vánoční dětské ponožky tmavěmodré barvy s pejsky jsou hitem. Jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a rolničkou, která děti zabaví už při rozbalování. Ponožky jsou ozdobené třpytivými vločkami s lurexem. Horní lem je jemný, nestahuje. Délka chodidla v nenataženém stavu je cca 15 cm, je vhodná pro velikosti 30-35 . Materiál: bavlna, polyester, elastan a lurex. Prát na 40 stupňů. Průměr plastové koule je 8 cm.
Kód: 973
detske vanocni ponozky v darkove kouli| Surprise-box.cz
119 Kč
Vánoční dětské ponožky šedé barvy s pejsky jsou hitem. Jsou zabalené v dárkové plastové kouli s mašlí a rolničkou, která děti zabaví už při rozbalování. Ponožky jsou ozdobené třpytivými vločkami s lurexem. Horní lem je jemný, nestahuje. Délka chodidla v nenataženém stavu je cca 15 cm, je vhodná pro velikosti 30-35 . Materiál: bavlna, polyester, elastan a lurex. Prát na 40 stupňů.Průměr plastové koule je 8 cm.
Kód: 974
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.