Šperky pro muže

23 položek celkem
cerny kozeny naramek s lavovymi kameny| Surprise-box.cz
299 Kč

Víceřadý kožený náramek obsahuje 4 druhy náramků spojených do jednoho zapínání s magnetem: tři jsou kožené - plochý, kulatý a zaplétaný, čtvrtý je z lávových kamenů o velikosti korálku 6 mm. Náramek má zásuvný mezidíl, díky kterému může být náramek delší nebo kratší o 1 cm. Obvod náramku je 21 cm nebo 22 cm. Hodí se pro ženy i muže, je unisex. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 957
Pánský set náramků z přírodních materiálů | Surprise-box.cz
249 Kč

Sada 3 sladěných náramků UNISEX z přírodních materiálů - dřeva, kůže a bavlny ve 2 variantách. Korálkové náramky jsou pružné, ostatní mají zapínání na středový posuvný uzel umožňující délku 17-25 cm. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL, ať nemusíte dárek balit.

Kód: 495/SVE
cernomodry set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč

Černomodrý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 4 náramky - 2 s dřevěnými korálky, 2 z hladké a zapletené z ekokůže a bavlněných šnůrek. Korálkové náramky jsou pružné 19-22 cm, ostatní mají zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramky zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 939
masivni nerezovy retizek detail| Surprise-box.cz
169 Kč

Masivní řetízek s plochými očky střídajícími se ve 2 velikostech je z nerezové oceli. Délka řetízku je 44 cm +3 cm prodlužovací řetízek. Šířka je 4 mm a tloušťka 1 mm. Zapínání na karabinku. Vhodné pro muže i ženy k nošení jak samostatně, tak s přívěskem o velikosti očka min. 5 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 894
cernohnedy set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč –25 %
149 Kč

Černohnědý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 4 náramky, z toho 3 dřevěné korálkové a 1 z hladké ekokůže a bavlněných šňůrek.  Korálkové náramky jsou pružné 19-22 cm, další má zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramek zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 936
cerny set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč –25 %
149 Kč

Černý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 3 náramky z hladké a zapletené z ekokůže a bavlněných šňůrek. Navíc obsahuje hnědý řemínek se zlatými cvočky. Náramky mají zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramky zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 933
Nerezový masivní náramek | Surprise-box.cz
149 Kč

DÁREK: Náramek z masivní nerezové oceli s plochými očky 0.8*0.4 cm, délky 21 cm. Zapínání na karabinku. Vyberte ještě SURPRISE-BOX OBAL , ať už nemusíte dárek balit.

 

Kód: 484
Řetízek hadí kulatý detail| Surprise-box.cz
149 Kč

Kulatý hadí řetízek z nerezové oceli délky 49 cm o průměru 2 mm.  Jsou skvěle ohebné, svou strukturou připomínají tělo hada. Můžete je kombinovat s korálky a přívěsky s větším průvlekem cca 4 mm. Zapínání je na karabinku. Je univerzální, hodí se pro každého i pro jakoukoliv příležitost. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 282
Řetizek s kulatými očky z nerezu| Surprise-box.cz
149 Kč

Řetízek s kulatými očky z nerezové oceli ve zlaté barvě délky 50 cm a průměru 2.6 mm. Zapínání na karabinku. Je vhodný pro muže i ženy k nošení jak samostatně, tak s přívěskem o velikosti očka cca 4 mm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

 

Kód: 821
svetlehnedy set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč –25 %
149 Kč

Světlehnědý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 4 náramky - 1 s dřevěnými korálky, 3 hladké a zapletené z ekokůže a bavlněných šnůrek. Korálkový náramek je pružný 19-22 cm, ostatní mají zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramky zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 927
tmavehnedy set naramku z ekokuze| Surprise-box.cz
199 Kč –25 %
149 Kč

Tmavě hnědý set unisex náramků z ekokůže obsahuje 4 náramky - 1 s dřevěnými korálky, 3 hladké a zapletené z ekokůže a bavlněných šnůrek. Korálkový náramek je pružný 19-22 cm, ostatní mají zapínání na středový posuvný uzel, díky kterému můžete náramky zmenšovat či zvětšovat. Náramky můžete  nosit najednou nebo jednotlivě. Náramky mohou nosit všichni, kdo má rád  boho či hippies styl. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 930
Řetízek hadí kulatý tenký detail| Surprise-box.cz
109 Kč

Tenký kulatý hadí řetízek z nerezové oceli délky 43 cm o průměru 0.9 mm. Je skvěle ohebný, svou strukturou připomíná tělo hada. Můžete jej kombinovat s korálky a přívěsky s větším průvlekem cca 4 mm. Zapínání je na karabinku. Je univerzální, hodí se pro každého i pro jakoukoliv příležitost. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte šperkem někoho potěšit.

Kód: 873
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.