K objednávce nad 500 Kč praktický dárek ZDARMA !!!

Ekologické vajíčko

VYRÁBÍME NETRADIČNÍ VELIKONOČNÍ EKOLOGICKÉ OZDOBY, DO KTERÝCH SCHOVÁME VÁMI VYBRANÝ DÁREK.

Vyberte si SURPRISE-BOX DÁREK z naší nabídky ŠPERKŮ, HRAČEK a PŘÍVĚSKŮ NA KLÍČE- my Vám ho vložíme do originálního SURPRISE-BOX OBALU NA MÍRU ve tvaru EKOLOGICKÉHO VAJÍČKA a také Srdce, Hvězdy, Koule, Stromečku nebo Zvonečku v různých barvách. Tím Vám sestavíme SURPRISE-BOX NA MÍRU nebo-li krabičku s překvapením, která je sama o sobě dárkem. 

Nechcete-li ztrácet čas hledáním kombinací DÁRKU A OBALU NA MÍRU, vyberte si již z připravených sad SURPRISE-BOX KOMPLET.

Určitě vás zajímá, v čem se liší EKOLOGICKÉ vajíčko od vajíčka obyčejného? Je vytvořeno z polymléčné kyseliny (PLA), která patří mezi biologicky odbouratelné materiály a je kompostovatelná, i když laicky vypadá jako bílý plast. Rovněž obalový materiál je z recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Výplň krabičky tvoří seno z vlastních ekologicky pěstovaných luk na Vysočině.

1 položek celkem
Hnede ekologické vajicko
349 Kč

DÁRKOVÝ OBAL: UŽ VÁS NEBAVÍ DÁRKY BALIT? Máme pro Vás řešení-ručně zpracovaný originální výrobek 2 v 1 z ekologických materiálů v 6 barvách. Tento SURPRISE-BOX OBAL doplňte překvapením z kategorie SURPRISE-BOX DÁREK (např. šperkem) a máte hotovo. Výsledným produktem  bude vajíčko s dárkem uvnitř.

426/MOD
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.