Přívěsky na klíče pro muže

7 položek celkem
Přívěsek na klíče - nožík skládací | Surprise-box.cz
149 Kč

DÁREK: Přívěsek na klíče se skládacím nožíkem. UŽ VÁS NEBAVÍ DÁRKY BALIT? Máme pro Vás řešení-ručně zpracovaný originální výrobek 2v1! K tomuto DÁRKU vyberte OBAL z kategorie SURPRISE-BOX OBAL a máte hotovo.

Kód: 99
Hlavolam na přívěsku | Surprise-box.cz
99 Kč

DÁREK: Přívěsek na klíče s hlavolamem. UŽ VÁS NEBAVÍ DÁRKY BALIT? Máme pro Vás řešení-ručně zpracovaný originální výrobek 2v1! K tomuto DÁRKU vyberte OBAL z kategorie SURPRISE-BOX OBAL a máte hotovo.

Kód: 96
Skládací metr s přívěskem na klíče | Surprise-box.cz
99 Kč

Skládací metr s přívěskem na klíče - ve skutečnosti však dlouhý jen 50 cm, aby se vešel do kapsy. Ve složeném stavu délka 6.5 cm. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte přívěskem někoho potěšit.

+ další
Kód: 582/CER
privesek stribrna snehova vlocka| Surprise-box.cz
89 Kč

Přívěsek stříbrná sněhové vločka se díky skleněným broušeným kamínkům oslnivě třpytí. Je vhodným vánočním dárečkem pro všechny. Můžete jej použít jako přívěsek na klíče či kabelku, ozdobu na oděvy nebo jako decentní ozdobu na vánoční stromeček. Vločka je jednostranná z nekorodujícího kovu, pratelná. Průměr vločky je 4.8 cm, průvlek očka 3 mm. 

 

 

Kód: 999
privesek zlata snehova vlocka| Surprise-box.cz
89 Kč

Přívěsek zlatá sněhové vločka se díky skleněným broušeným kamínkům oslnivě třpytí. Je vhodným vánočním dárečkem pro všechny. Můžete jej použít jako přívěsek na klíče či kabelku, ozdobu na oděvy nebo jako decentní ozdobu na vánoční stromeček. Vločka je jednostranná z nekorodujícího kovu, pratelná. Průměr vločky je 4.8 cm, průvlek očka 3 mm. 

 

 

Kód: 996
mandaly| Surprise-box.cz
79 Kč

Barevný oboustranný přívěsek na klíče s ezoterickými motivy mandaly nebo stromu života je až magický. Z obou stran má vypouklé čočky, které obrázku dodávají efektní hloubku. Průměr přívěsku je 3.4 cm. Díky otočné karabince nebo rozevíracího kroužku jej můžete připevnit na tašku, batoh, kabelku nebo klíče. Materiál je kov a pryskyřice. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte přívěskem někoho potěšit.

Kód: 951/BEZ
privesek na klice s kompasem| Surprise-box.cz
49 Kč

Přívěsek na klíče nebo batoh s kompasem. Díky jeho střelce, která vám pomůže s určením světových stran, se budete lépe v terénu orientovat. Kompas je připevněný pomocí krátké šňůrky.  Celková délka přívěsku cca 11 cm, velikost přívěsku 2.5*4 cm. Materiál je plast. Doporučujeme vybrat ještě SURPRISE-BOX OBAL, pokud se chystáte přívěskem někoho potěšit.

Kód: 945
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.