PŘI OBJEDNÁVCE NAD 500 Kč OBDRŽÍTE DÁREK ZDARMA !!!

SURPRISE-BOX KOMPLET

Spěcháte při objednávce, potřebujete rychle vybrat dárek?

SURPRISE-BOX KOMPLET je skvělým způsobem, jak obdarovat své blízké originálním dárkem, který je překvapí a zároveň ukáže, jak si jich vážíte. Už rozbalování dárku bude pro všechny zábavou. 

Chcete-li vědět více, klikněte na CO JE TO SURPRISE-BOX.?

 

Dáváte přednost vlastní kombinaci dárkového obalu a překvapení uvnitř? 

V kategorii: VYBRAT DÁREK - si vyberte z naší nabídky ŠPERKŮ, HRAČEK a PŘÍVĚSKŮ NA KLÍČE.

Do kategorie VYBRAT DÁRKOVÝ OBAL - vyberte si z nabídky dárkových obalů ve tvaru  Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Koule, Stromečku nebo Zvonečku  v barvách dle aktuální nabídky. 

 

 
28 položek celkem
Dárek pro zamilované | Surprise-box.cz
Dárek pro zamilované
Skladem (2 ks)
498 Kč

Červené srdce obsahuje překvapení pro pár. Až proniknete dovnitř (a to zatím ještě nevíte jak), objevíte 2 partnerské zámky, které od sebe bez klíčku neoddělíte. VYBERTE SI i další barvy srdce z kategorie SUPRISE-BOX OBAL NA MÍRU nebo jiné dárky z kategorie SURPRISE-BOX DÁREK.  

156
Nákotník v dárkovém srdci | Surprise-box.cz
498 Kč

Červené srdce obsahující překvapení pro ženy a dívky. Až pronikne dovnitř, objeví romantický nákotník z jablonecké bižuterie se skleněnými kamínky délky 21+4 cm. Do srdce i v jiných barvách si můžete vybrat jakýkoliv předmět-dárek z naší nabídky.

 

48
Korálková souprava v dárkovém srdci | Surprise-box.cz
398 Kč

Červené srdce obsahující překvapení pro ženy i pro muže. Až proniknete dovnitř, objevíte dřevěný korálkový set náhrdelníku délky 43 cm a náramku délky 17-20 cm. Do srdce i v jiných barvách si můžete vybrat jakýkoliv předmět-dárek z naší nabídky.

 

63
retizek s krizkem v modrem vajicku
449 Kč –11 %
398 Kč

Modré vajíčko obsahuje překvapení pro ženy a dívky. Uvnitř objevíte náhrdelník s křížkem osázeným kamínky, z nerezové oceli délky 40cm+6cm adjustační řetízek.

 

0006
Náramek z onyxu v černém surpriseboxu | Surprise-box.cz
398 Kč

Černá koule obsahuje minerální náramek z černého onyxu s korálky o průměru 0.8 cm a s délkou 17-19 cm.  Vhodné pro všechny štíhlejší ruce.

 

427
Bílé perly ve žlutém surpriseboxu | Surprise-box.cz
348 Kč

Žlutá koule obsahuje překvapení pro ženy a dívky. Až proniknete dovnitř, objevíte bílý náramek z voskovaných skleněných perel délky 20-22cm a průměru 1 cm.

348
Červené perly v dárkovém srdci | Surprise-box.cz
348 Kč

Červené srdce obsahuje překvapení pro ženy a dívky. Až proniknete dovnitř, objevíte červený náramek z voskovaných skleněných perel délky 20-22cm a průměru 1 cm.

 

347
Hlavolam ve fialovém surpriseboxu | Surprise-box.cz
348 Kč

Fialový SURPRISEBOX obsahuje překvapení pro celou rodinu. Až proniknete dovnitř, objevíte přívěsek s hlavolamem. Budete-li potřebovat nápovědu, bude uvnitř krabičky.

120
Korálková souprava v zeleném surpriseboxu | Surprise-box.cz
348 Kč

Zelený SURPRISEBOX obsahuje překvapení pro pro ženy, muže i teenagery. Až proniknete dovnitř, objevíte dřevěný korálkový set náhrdelníku  a náramku.

 

248
Nožík ve stříbrném surpriseboxu | Surprise-box.cz
348 Kč

Stříbrný SURPRISEBOX obsahuje překvapení pro muže. Až proniknete dovnitř, objevíte skládací nožík, který můžete použít jako přívěsek na klíče.

157
Řetízek v modrém srdci | Surprise-box.cz
348 Kč

Modrý SURPRISEBOX ve tvaru srdce obsahuje překvapení pro všechny. Uvnitř objevíte kulatý hadí řetízek z nerezové oceli délky 49 cm o průměru 2 mm.

 

424
Řetízek ve fialovém surpriseboxu | Surprise-box.cz
348 Kč

Fialový SURPRISEBOX obsahuje překvapení pro všechny. Uvnitř objevíte řetízek s hranatými očky z nerezové oceli délky 51 cm a průměru 0.3 cm.

129
Nahoru
Další produkty

Překvapte sebe nebo své blízké neobvyklým dárkem, který určitě ještě neznáte. SURPRISE-BOX KOMPLET má uvnitř schované překvapení, které si sami vyberete. Zabavíte se už rozbalovaním obalu a uvnitř objevíte třeba Váš vysněný šperk. Nejprve si užijte trochu tajemna a nechte obdarovaného, aby boxem zatřepal a zkusil podle sluchu, co by tam tak uvnitř mohlo být. Pomůže vám v tom rolnička, ale dál se už musíte dostat dovnitř sami. Surprise-box je ozdoben luxusní mašlí ve stejné barvě. 

Vyberte si i z další nabídky připravených sad SURPRISE-BOX KOMPLET ve tvaru Srdce, Hvězdy, Vajíčka, Koule, Stromečku nebo Zvonečku v různých barvách. Uvnitř obalů se nacházejí ŠPERKY, HRAČKY a PŘÍVĚSKY NA KLÍČE, které si můžete prohlédnout v kategorii SURPRISE-BOX DÁREK.

  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.